Je bevindt je hier: Home » Weer in de lucht!

uitslagen Go Fast atleten

Anne van den Hurk heeft weer een overzicht gemaakt van de uitslagen waar de Go Fast atleten aan de start stonden. Er waren enkele zeer opmerkelijke prestaties maar zeker ook diverse zeer goede prestaties. Lees hieronder verder!

WEDSTRIJD-UITSLAGEN GO FAST ATLETEN

 

 

Zondag 6 december Montferlandrun ’s Heerenberg

M35:

1e Michiel Otten: 49.05 min

2e Noel Keijsers: 49.57 min

Zaterdag 12 december Papendalcross Arnhem

Meisjes B 3150 meter:

1e Irene van Lieshout, 11.25 min

Heren senioren 8100 meter:

7e Ronald Bassa, 25.56 min

Zondag 13 december Enclavecross Baarle Nassau

Jongens junioren A

1e Milan Stawicki

2e Bram Kocx

Zondag 13 december Engelemeercross

Dames senioren

1e Karen Wijlaars

Zondag 13 december Zandboscross Deurne

Jongens junioren A :

1e Maikel vd Steen

Heren senioren kort:

4e Ronald Weevers

Dames senioren:

1e Miranda Boonstra

Heren senioren lang:

1e Noel Keijsers

M35:

2e Cor Datema

 

Zondag 20 december Lidocross Waalwijk

Jongens junioren A

1e Bram Kocx

Januari 2010

WEDSTRIJD-UITSLAGEN GO FAST ATLETEN

 

 

 

 

Zondag 3 januari indoorwedstrijd Dortmund

NIEUW NEDERLANDS RECORD M40!!!!

Ronald Weevers, 800 meter: 1.58.36

 

Zondag 10 januari indoorwedstrijd Dortmund

M40:

Ronald Weevers, 1500 meter: 4.05.11

 

Zondag 17 januari Mastboscross Breda

Meisjes junioren B:

5e Marlin van Hal

10e Irene van Lieshout

Jongens junioren A:

10e Milan Stawicki

M40:

1e Michiel Otten

 

Zondag 24 januari Brabants Kampioenschappen Cross Roosendaal

Jongens junioren A:

5e Bram Kocx

 

Zondag 24 januari Halve Marathon Best

Cor Datema, 1.16.30

 

Zondag 31 januari Spiridoncross Rijen

Jongens junioren A:

1e Bram Kocx

 

 

 

December 2009

Be Sociable, Share!

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Uitslagen Go Fast atleten

Het is duidelijk te merken dat het baanseizoen volop bezig is. De Go Fast atleten hebben aan zeer veel wedstrijden zeer succesvol deelgenomen. Lees verder voor een overzicht van de uitslagen

Juni 2009

Maandag 1 juni Rehlingen, Duitsland
• Anne van den Hurk, 5e 800 meter 2.06.99 (in B-serie)

Woensdag 3 juni Wageningen trackmeeting
• Bert van Lith, 400 meter 55.03
• Marlin van Hal, 800 meter 2.14.51 (pr)
• Irene van Lieshout, 800 meter 2.15.88 (pr)
• Michiel Otten, 5000 meter 14.53.50

Zaterdag 6 juni van Goghloop Zundert (800 meter op de weg)
• Ronald Weevers, 1e (M35) 2.01
• Bert van Lith, 1e (M45) 2.16

Zaterdag 6 juni Kessel-lo, Belgie
• Anne van den Hurk, 3e  800 meter 2.07.49

NK masters 13 en 14 juni Oosterhout
• Michiel Otten, 1e 1500 meter 4.03.65, 1e 5000 meter 15.32.10 (M40)
• Ronald Weevers, 1e 800 meter 1.57.76  en 1e 1500 meter 4.01.49 (M35)
• Bert van Lith, 1e 400 meter 53.61 (9e tijd ooit M45), 3e 200 meter 24.97 (M45)

Zaterdag 13 juni Gouden Spike Leiden
• Marlin van Hal, 1500 meter 4.32.90 (pr)
• Irene van Lieshout, 1500 meter 4.36.10 (pr)

Zaterdag 13 juni instuif Utrecht
• Anne van den Hurk, 1500 meter 4.14.12 (pr)
• Karen Wijlaars, 1500 meter 4.52 (pr)

Zondag 14 juni competitie Helmond
• Bram Kocx, 3000 meter 9.33.43 (pr)

Zondag 21 juni, competitie-wedstrijden
• Tim vd Berg, 2e 800 meter 1.55.01 (pr)
• Ronald Bassa, 1e 5000 meter, 15.23.43
• Bilal Anrar, 400 meter, 51.01
• Karen Wijlaars, 2e 1500 meter 5.03.01

26,27,28 juni NK junioren Emmeloord
• Marlin van Hal, 2e 3000 meter 10.16.05
• Irene van Lieshout, 3e 3000 meter 10.17.41

27 juni Keienmeeting Uden
• Anne van den Hurk, 6e 1500 meter 4.17.79
• Ronald Weevers, 1500 meter 3.59.06
• Michiel Otten, 1500 meter 3.59.39 (3e tijd ooit M40)

Be Sociable, Share!

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Uitslagen Go Fast atleten

In de afgelopen maanden stonden hier reeds de uitslgen van de Go Fast atleten. Er is een samenvatting van de uitslagen gemaakt en hieronder zijn ze te lezen.

 

 

 WEDSTRIJD-UITSLAGEN GO FAST ATLETEN

April 2009

 Zondag 5 april Marathon Rotterdam

·        Michiel Otten, 2e mannen masters 40+ 2.33.50 (met Haas Noel Keysers)

Zondag 5 april Instuif Vught

·        Bilal Anrar, 1e 300 meter 36.26

Zondag 19 april Competitie Naaldwijk

·        Bilal Anrar, 7e 200 meter 23.34

·        Tim vd Berg, 5e 800 meter 1.57.48

·        Ronald Bassa, 5e 1500 meter 4.04.67

·        Noel Keysers, 1e 3000 st 9.21.60

·        Miranda Boonstra, 1e 3000 meter  9.24.31

Zondag 19 april Competitie Valkenswaard

·        Ronald Weevers, 6e 800 meter 2.01.15

 

Mei 2009

 Vrijdag 1 mei Instuif Utrecht

·        Bert van Lith, 800 meter 2.08.76

Dinsdag 5 mei Liberty Run Waalwijk

·        Milan Stawicki, 1e 2,5 EM 13.12 min

 Zondag 10 mei Grand Prix Brazilie

·        Miranda Boonstra, 1e 10.03.79

Zondag 10 mei Competitie A-junioren

·        Bilal Anrar, 800 meter 1.57.7

·        Bram Kocx, 4e 3000 meter 9.41

Zondag 10 mei Competitie Masters Kerkrade

·        Bert van Lith, 2e 400 meter 57.55, 1e 800 meter 2.11.32

 Zondag 17 mei NK clubteams Den Haag

·        Anne van den Hurk, 1e 1500 meter 4.32

 Zondag 17 mei Competitie Zwolle

·        Miranda Boonstra, 1e 10.10.96

·        Tim vd Berg, 7e 800 meter 1.56.32

·        Michiel Otten, 5e 1500 meter 4.07.66

 Zondag 17 mei Competitie Uden

·        Bert van Lith, 400 meter 54.18

·        Ronald Weevers, 1500 meter 4.05.20

 Zondag 17 mei Pleinloop Kaatsheuvel 5 km

·        Milan Stawicki, 3e 16.51 min

Donderdag 21 mei Harry Schulting Games, Vught

·        Marlin van Hal, 3000 meter 9.50.59

·        Irene van Lieshout, 3000 meter 9.52.70

Beiden prestaties zijn onder de limiet (10.00) voor de EYOF deze zomer in Finland!!

·        Ronald Weevers, 800 meter 1.57.10 (met haas Bilal Anrar)

·        Michiel Otten, 3000 meter 8.35.03

·        Rik van Laarhoven, 3000 meter 8.47.65

·        Maikel vd Steen, 3000 meter 8.52.63

·        Karen Wijlaars, 3000 meter 10.36.23

·        Bert van Lith, 200 meter 25.04

Zaterdag 23 mei Baancircuit Hoorn

·        Anne van den Hurk, 3e 800 meter 2.06.59

Zondag 24 mei Vestingloop Den Bosch 10 km

·        Rik van Laarhoven, 1e 35.31

·        Cor Datema, 2e 35.46

·        Michiel Otten, 4e 37 min

·        Karen Wijlaars, 45.43

Dinsdag 26 mei Avondinstuif Uden

·        Milan Stawicki, 5000 meter 16.27.84

Vrijdag 29 mei Nijmegen Global Athletics

·        Miranda Boonstra, 3000 st 1e in 9.38.40!! Nederlands record en kwalificatie voor WK in Berlijn!!

 Zaterdag 30 mei Meeting Duffel (Belgie)

·        Ronald Weevers, 1500 meter 13e in 4.02.71

Be Sociable, Share!

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Sponsors

LOPERSCompany Den Bosch

Brooks running

Zoeken op Tonnie Dirks

Kalender

<< >>
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Volg ons

Polls

Deze atletiekbaan ligt in:

Bekijk Resultaten

Loading ... Loading ...

Webshop

Nog geen bestellingen

Evenementen

  • No events

Archief